مجتمع تجاری یوسف آباد

yosef-abad


 نمای دو پوسته مجتمع تجاری یوسف آباد

نوع کاربری:تجاری و اداری

موقعیت:خیابان یوسف آباد


متریال مورد استفاده در پروژه مجتمع تجاری یوسف آباد:

سازه کرتن وال  ترمال بریک فریم لس  از سیستم اختصاصی NDA- 1600

دودبند کرتن وال  Fire stop

لوور آلومینیومی از مقطع 150mm*250mm

اجرای هندریل همراه با مقاطع آلومینیومی

بازشوی مخفی نما به صورت پارالل Parallel Opening curtain wall

درب ترمال بریک شرکت نگاه درخشان البرز NDA

ورق آلومینیومی کامپوزیت پانل

مجتمع تجاری یوسف آباد
yosef-abad


معرفی پروژه مجتمع اداری تجاری یوسف آباد:

 

نمای دو پوسته کرتن وال  فریم لس و لوورهای آلومینیومی

سیستم نمای پوسته داخلی:

کرتن وال ترمال برک فریم لس NDA1600 نگاه درخشان البرز و پانل کامپوزیت ، شیشه های 3 لایه  دوجداره سانرژی و فلوت ، بازشوهای هیدن ونت

پوسته بیرونی:

لوورهای مستطیل شکل از مقطع 150mm*250mm

پروژه اداری و تجاری یوسف آباد یکی از خاص ترین نمای شیشه ایی اجرا شده می باشد .این پروژه ادارای پلان های تو رفته و جلو آمده است که مقاطع صاف و قوسی شکل در مسیر ارتفاعی شیشه ها  از این ریتم تبعیت می کنند، مسیر طولانی similar Unitize و stick  اجرای نمای مهندس شده  از شرکت نگاه درخشان البرز را نشان می دهد.

این پروژه به علت دو پوسته بودن دارای شرایط خاص در اجرایی و دیتیلینگ بوده است. وجود نوارهای فولادی در جلوی شیشه های اسپندرال ومهار این نوارهای فولادی به منظور نگهداری لوورها خود چالشی در این پروژه اداری تجاری محسوب می شود.

از تفاوت های دیگر این پروژه، اجرای متفاوت دیتیل های نمای کرتن وال بوده است که به علت  استفاده از نمای شیشه ای سراسری از دو سیستم similar Unitize و Sticke استفاده شده است.بازشوی پارالل

در پوسته دوم المان های عمودی  در فواصل 50cm به 50cm در طول ساختمان از مقطع متصل شکل 150mm*250mm استفاده شده است و نمای شکیل و کشیده ایی را به وجود آورده است در این پروژه تمام زیبایی هایی بصری ممکن که یک پروژه می تواند داشته باشد رعایت شده است.

 

پروژه مجتمع تجاری یوسف آباد

مجتمع تجاری یوسف آباد

 المان های عمودی جلوه بسیار زیبا و مدرن به نمای ساختمان یوسف اباد داده و ارتفاع واقعی خود را نشان می دهد و چشم انداز خیره کننده و مدرن را به تصویر می کشد همچنین حرکت المان های عمودی سایه اندازی و بازی نور زیبایی را به داخل ساختمان کشیده است.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *