شرکت نگاه درخشان البرز (NDA) فعالیت خود را از سال 1388 در بخشهای تخصصی از جمله طراحی ، تولید، اجرا و انتقال دانش فنی در زمینه نماهای مدرن و خشک شامل انواع نماهای شیشه ای ، کامپوزیت در و پنجره آلومینیومی ترمال بریک، اسکای لایت و ترموودو …. آغاز نموده و نامی آشنا برای کارفرمایان ، مهندسین مشاور و مدیران صنعت ساختمان به شمار می رود و وظیفه و تکلیف خود می داند برای تامین نیازهای خلاقانه و غیر روتین معماران توانمند ایرانی نهایت تلاش خودر را به کار بسته و ضمن ارائه به روزترین جزئیات فنی ، مشاوره لازم جهت انتخاب دیتیل یا طراحی ، مقاطع سفارشی ارائه نماید.

 

آشنایی با نظام ساختاری شرکت

این شرکت با بررسی دقیق چارتهای هرمی و ماتریسی و مطالعه مزایا و معایب هر یک از آنها چارت سازمانی شناور را در دستور کار خود قرار داده است. که به اختصار مزایای آن تقدیم خواهد شد تا کارفرمایان محترم شیوه نگرش شرکت را بررسی نمایند.

 1. فعالیتها بر حسب نیاز و در زمان مورد لزوم انجام می پذیرد.
 2. سربارهای نیروی انسانی کاهش می یابد.
 3. رقابتهای ناسالم برای احراز پست های سازمانی از بین می رود. زیرا کارکنان بر اساس شایسته سالاری و توانمندی های خود رشد و ترقی سازمانی خواهند کرد .
 4. شرایطی برای تجربه راهبری و هدایت افراد سازمان برای کلیه کارکنان مهیا می باشد.
 5. ماندگاری شرایط برای کارکنان سازمان ها و اطمینان از برخورداری دائم از شرایط سازمانی موجود از بین می رود و جهت رشد و تعالی نیاز به اهتمام و ممارست دائم در فعالیتها محسوس است.
 6. زمانهای مورد نیاز برای انجام فعالیتها بهینه می شود .
 7. به نسبت فعالیت و اثر گذاری فعالیتهای هر یک از کارکنان حقوق دریافت خواهند کرد و از مزایا و امکانات رفاهی و خدمات بهره مند خواهند شد.
 8. نخبگان سازمان به مرور چهره کرده و به عنوان برگزیدگان سازمان نموخواهند یافت .
 9. رده های مختلف سازمانی به مراتب از کم و کیف فعالیت انجام یافته مطلع خواهند شد.
 10. فعالیتها دائماً مورد تحلیل قرار گرفته و بهینه خواهند شد.
 11. مسیر گردش مکاتبات و مستندات کوتاه تر شده و دسترسی به بروکراسی مفید و موثر حاصل خواهد شد.

در نتیجه همه موارد اشاره شده  پروژه در بهترین مسیر اجرایی قرار گرفته و تمام نیروهای سازمان نسبت به بهترین اجراء بهترین پاسخ گویی و بهترین پشتیبانی متعهد می باشند

 

مشاوره

وظیفه گروه مشاوره شرکت نگاه درخشان البرز(NDA) ارائه بهترین و به روزترین خدمات مشاوره در زمینه انواع نماهای ساختمانی به کارفرمایان و طراحان و شرکت های محترم می باشد.

این گروه در طول سال‌هاي گذشته در کنار همکاری در پروژه‌هاي متعدد با شرکت‌های مختلف، در چندين پروژه شاخص در کنار کارفرمایان محترم حضور داشته و سعی نموده است تا در راستای ماموریتی كه برای خود ترسیم نموده است به منظور اثربخش بودن هر چه بیشتر در پروژه ها، در همه مراحل مختلف اجرای ساختمان از طراحی تا اجرا، كارفرمایان محترم را همراهی نماید.

هم اکنون شرکت نگاه درخشان البرز(NDA)، به عنوان یکی از شرکت های باسابقه و خوش نام در زمینه نماهای مدرن ساختمانی فعالیت می کند. این شرکت با بهره‌گیری از کارشناسان کارآمد و مجرب عمران و معماری در پی ایجاد ارزش فزاینده برای صنعت نما و بخصوص صنعت ساختمان مي‌باشد.

 

طراحی

کادر مجرب مهندسی طراحی و معماری شرکت از لحاظ نوع کاربری و زیبا شناسی پروژه را مورد تحلیل قرار داده و با توجه به دانش دیتیلینگ متریالهای مورد نظر را رصد کرده بهترین مشاوره را در جهت ماندگاری زیبایی پروژه تقدیم خواهد نمود.

 

اجرا

شرکت نگاه درخشان البرز (NDA)با به کار گیری بهترین تیم های اجرایی در جهت ارائه بهترین خدمات در خدمت مشتریان خود می باشد.