مجتمع اداری تجاری کاسپین مد رویان

 مجتمع اداری تجاری کاسپین مد رویان

نوع کاربری: تجاری

موقعیت : نور -رویان

کارفرما: حاج آقا خسروی

 

متریال مورد استفاده در نمای مجتمع تجاری کاسپین مد :

 

معرفی پروژه مجتمع اداری تجاری کاسپین مد رویان:

مجتمع اداری تجاری کاسپین مد رویان با نمای شیشه ایی خاص و الماس شکل مواجه خواهیم شد که در آن طراحی خاص و اجرای بی نظیر چشم هر بیننده ایی را خیره خواهد کرد.

به علت طراحی خاص این پروژه المان های عمودی به صورت مورب اجرا می شوند و طول آزاد مولیون های مورب گاهأ به 14 متر طول نیز در این پروژه رسیده است. در این اجرای خاص ابتدا شاسی کشی فولادی انجام شده و پس از آن سازه کرتن وال بر روی آن توسط پیچ و مهره متصل شده است به علت اشکال ذوزنقه ایی در این پروژه تمامی عرضی ها (transom) به صورت زاویه بر و کج نصب شده است و تمامی شیشه های این نمای شیشه ایی فریم لس به شکل ذوزنقه و اورجام و اورلب می باشند و در بعضی از نقاط وزن شیشه های پروژه به 700 کیلوگرم نیز رسیده است.

در قسمت های نمای شمالی طول آزاد مولیون ها به 10 متر می رسد که تمام مولیون ها در قسمت های شمالی رین فورس شده تا مقاومت لازم را به وجود آورد .شیشه های این پروژه به صورت یوچانل( U-channle) بوده و سیستم آن فول فریم لس می باشد.

نمای پانل های کامپوزیت:

تمامی پانل های کامپوزیت پروژه اداری تجاری کاسپین مد رویان به صورت مثلثی و الماسی بوده و همگی با دقت میلی متری به هم دوخته شده که شکل الماس را در کنج پروژه به وجود می آورد.

 

مجتمع اداری تجاری کاسپین مد رویان
ROYAN

پروژه مجتمع تجاری اداری کاسپین مد رویان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *