ساختمان صنعت فیبر آریا

نوع کاربری: اداری -تجاری

موقعیت: هویزه -تهران

کارفرما:  مهندس دهقانی

سیستم مورد استفاده در نمای صنعت فیبر آریا:

سازه کرتین وال Face cap internal NDA

لوور های آلومینیومی افقی

بازشوهای داخل بازشوی ترمال بریک هیدن ونت

اجرای سرامیک خشک Invisible  

ورق کامپوزیت همرنگ سرامیک

معرفی پروژه :

ساختمان صنعت فیبر آریا به صورت کاملا حرفه ای طراحی شده است .  سه نوع متریال شیشه ، سرامیک و کامپوزیت خودنمایی می کند که سرامیک ها از قبل  طبق طراحی و پیش بینی های مهندسی دفتر فنی شرکت نگاه درخشان البرز (NDA) دیده شده بود .

دیتیل های خاص و منحصر به فرد این مجموعه سرامیک مسلح شده طبق اندازه های نقشه برش خورده و به صورت کاملآ دقیق دیتیل  اختصاصی مجموعه نصب شده است.

ساختمان صنعت فیبر آریا در قسمت نمای شیشه ای کرتین وال به این صورت است که شیشه های دوجداره بر روی زبانه های لامل های آلومینیومی نشسته می شود و با مقاطع نگهدارنده که توسط لاستیک های مخصوص EPDM کاملأ هوابند و آب بند شده به مقاطع مخصوص جهت نصب و استحکام شیشه ها پیچ شده ودر قسمت پوسته دوم نما لوورهای آلومینیومی افقی با مقاطع مستطیل دیده می شود که زیبایی خاصی به نمای ساختمان داده است.

در قسمت بازشوهای ساختمان با توجه به اجرای کرتین وال نیاز به بازشوی مخصوص آن بوده که با توجه به درخواست کارفرما مبنی بر اینکه بازشوها به داخل باز شود نیاز به تبحر و دیتیل مخصوص آن بوده که سرانجام بازشو ها به صورت ترمال بریک ، فریم لس ، هیدن ونت داخل بازشو طراحی و طبق دیتیل های مخصوص و انحصاری این مجموعه اجرا و نصب شده است.

سازه کرتن وال نمای صنعت فیبر آریا
صنعت فیبر آریا

پیشنهاد می کنیم مطالب زیر را مطالعه فرمایید؛

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *