شیشه های سان انرژی

شیشه های سان انرژی نیز مانند شیشه های پلنی بل جی عایق حرارت و امواج مادون قرمز می باشند .

خاصیت مهم شیشه های سان انرژی 

این نوع شیشه ها عایق بودن در برابر اشعه مضر ماوراء بنفش(UV )نور خورشید میباشد. این خاصیت باعث می شود استفاده از این شیشه ها در نمای ساختمان نه تنها از اتلاف انرژی حرارتی جلوگیری نماید بلکه مانع اثرات مخرب اشعهUVبر روی رنگ وسایل و دکوراسیون داخلی ساختمانها و بر سلامتی انسان می شود.

مزیت های شیشه های سان انرژی

– می توان به صورت تک جداره نیز استفاده نمود در حالی که شیشه پلنی بل جی وLOW Eغالبا به صورت دوجداره ویا لمینت بکار می روند. البته استفاده از این شیشه ها به صورت دوجداره و لمینت کارایی آنها را بسیار افزایش می دهد.
– از دیگر مزیت های شیشه های سان انرژی و پلنی بل جی نسبت به شیشه هایLOW Eمقاوم بودن پوشش سطح این شیشه در مدت زمان طولانی می باشد .

در حال حاضر شیشه هایLOW Eتولید داخل موجود در بازار به صورتی تولید می شوند که پس از بازشدن بسته بندی مخصوص آن حداکثر باید ظرف مدت ۳ روز دوجداره یا لمینت شوند در غیر این صورت خاصیت خود را از دست می دهند، این در حالی است که شیشه های سان انرژی و پلنی بل جی را پس از باز شدن بسته بندی می توان تا مدت زیادی در انبار نگهداری کرد بدون اینکه هیچ گونه مشکلی برای سطح پوشش دار و خاصیت آن پیش آید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *