بازشوی کرتن وال پارالل (Parallel Opening)
بازشوی کرتن وال فریم لس پارالل  شرکت نگاه درخشان البرز NDA  

 

 نمای شیشه ایی کرتن وال نمایی خود ایستا و مدرن با تنوع فراوان به جهت ایجاد مدول های متنوع و نصب طیف های وسیعی از رنگ های شیشه و ساختار های متفاوت شیشه و از مهمترین ویژگی های آن می توان به کاهش بار مرده ی ساختمان و سرعت نصب بالا، امکان ورود نور فراوان به داخل مجموعه و فراهم آوردن چشم انداز زیبا از داخل به بیرون و در عین حال کنترل حرارت و حذف اشعه های نا مناسب خورشید از طریق فرایند شیشه های لمینیت و شیشه های سانرژی و امکان نورپردازی در شب اشاره نمود.


بازشوی کرتن وال :

دراینجا یکی از مزایای بازشوی کرتن وال فریم لس پارالل نسبت به بازشو های پروجکشن (کلنگی) را می توان به اختصار اشاره کرد .اساس زیبایی کرتن وال سطح فلت و یکپارچه می باشد. بازشوهای پروجکشن (کلنگی)  به دلیل حرکت شیشه از یک جهت به سمت بیرون باعث برهم زدن نظم و یک نواختی مدول شیشه های اطراف شده و همچنین گردش هوا از یک جهت انجام می گردد .

در این نوع بازشوی کرتن وال فریم لس پارالل،لنگه ها به صورت کامل از هر چهار طرف به سمت بیرون (نما ) هدایت می شوند و گردش هوا به صورت کامل  و به بهترین صورت  انجام می گیرد .نوع یراق الات استفاده شده از شرکت GIESSE Italya می باشند و نوع پروفیل ها از مقاطع اختصاصی شرکت نگاه درخشان البرز NDA می باشد

 تصویر زیربازشوی کرتن وال پارالل  اجرا شده در یکی از پروژه های شرکت نگاه درخشان البرز NDA را مشاهده می کنید:

بازشوی کرتن وال فریم لس پارالل
بازشوی کرتن وال فریم لس پارالل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *