خدمات
_

خدمات ما

با بیش از 15 سال تجربه در مشاوره ، طراحی ، ساخت ، اجرا و بیش از 200 نما مدرن ساختمان تا امروز.

کارفرمایان محترم می توانند به انتخاب خود از پیمانکاران NDA  اطمینان داشته باشند، با دانستن اینکه آنها شرایط خاص خود را در خدمات خود برآورده کرده اند.

Shop Drawig

 به طور کلی در روش اجرای نمای مهندسی پس از نقشه برداری دقیق ساختمان  تهیه(  As Built ) خروجی فایل که نقشه برداری توسط دفتر فنی به دقت بررسی شده و با توجه به فرورفتگی و پیش آمدگی نما و هم چنین هماهنگی دیتیل های اجرایی مورد مطالعه و بررسی قرار می گیرند.

نمای کرتن وال

به طور کلی اصطلاح سازه کرتن وال در نماهای شیشه ای به سازه هایی اطلاق می شوند که بیس و پایه آن مصالح آلومینیومی می باشند که از مقطع عمودی و افقی آلومینیومی تشکیل شده اند...

پنجره لیفت اند اسلاید
پنجره لیفت اند اسلاید

پنجره لیفت اند اسلاید

پنجره های Lift & Slide را می توان نسل جدیدی از پنجره های کشویی نامید. پنجره های Lift & Slide دارای سطح مقطعی بزرگ تر و قوی تر از پنجره کشویی است...

نمای ورق آلومینیومی کامپوزیت

آلومینیوم کامپوزیت پانل  (Acp)از ترکیب چند لایه مختلف به همراه پوشش آلومینیوم به دست آمده است. دو صفحه آلومینیوم روکش شده، سطح هسته پلی اتیلنی آن را پوشش داده است. چسباندن این سطوح آلومینیومی به هسته، توسط فرآیند های شیمیایی و مکانیکی صورت گرفته به طوریکه در مقابل ورقه شدن به شدت مقاومت می کند.کامپوزیت پنل به جز نوع ساده آن انواع دیگری نیز دارد که می‌توان به کامپوزیت پنل نانو، کامپوزیت پنل طیفی (رنگی)، مدل ضد باکتری و مدل مقاوم در برابر آتش اشاره کرد.

نمای پنل بتنی

نمای لوور

لوور آلومینیومی معمولا به روش اکسترودی تهیه و تولید می گردد.لوور ها عمدتا جهت جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید پوشش دهی بخشی از نمای ساختمان زیبا سازی نمای ساختمان به مهندسین معمار در طراحی نما کمک می کند.

نمای سرامیک خشک پرسلانی

سرامیک خشک پرسلانی متریال نما توسط زیر سازی های آلومینیومی و بدون استفاده از نیروی چسبندگی بر روی سازه اصلی اعمال شده که باعث طولانی شدن عمر نما می شود و در صورت نصب صحیح و مهندسی این اطمینان را به شما خواهد داد که در شرایط سخت نیز به هیچ وجه سقوط نخواهد کرد. این روش نصب باعث دوپوسته شدن نمای ساختمان می شود.

پنجره ترمال بریک

درب و پنجره آلومینیومی دوجداره ترمال بریک در لغت به معنای شکست حرارتی می باشد که اطلاق این کلمه در صنعت درب و پنجره آلومینیوم به معنای ایجاد یک لایه فی ما بین پروفیل آلومینیوم درقسمت های فریم و لنگه می باشد که مانع از اتلاف انرژی در درب و پنجره های آلومینیومی خواهد شد. این قطعه سخت که به آن لاستیک پلی آمید گفته می شود توسط ماشین دوخت در بین پروفیل آلومینیومی در اصطلاح دوخت حرارتی می شود.